O společnosti Astrofarma

Společnost Astrofarma byla založena v roce 2001 Michailem Kartalovem v Tomsku s cílem výzkumu a využití přírodní léčby kůže. K tomuto cíli směřuje firma svoji činnost dosud.

Od 5. července 2001 se společnost Astrofarma zabývá: vědeckým výzkumem, výrobou a praktickým rozšířením vlastních léčebných kosmetických produktů se skutečně unikátním složením, potvrzenou vysokou kvalitou a účinkem. Prioritní činností je výzkum lékařských prostředků, využívaných v dermatologii a kosmetologii na bázi rostlinných prostředků, dostupných v sibiřském regionu. Společnost provádí na Sibiřské státní lékařské universitě řadů klinických výzkumů a aprobací za účelem potvrzení vysoké efektivity a bezpečnosti svých výrobků, navrhuje nové postupy při léčbě kožních onemocnění. Astrofarma aktivně spolupracuje s předními lékařskými centry, vědecko-výzkumnými ústavy a kožními a venerologickými pracovišti na území Ruské federace a blízkého zahraničí.

Prostředek k prevenci lupénky Kartalin

Ze sortimentu společnosti Astrofarma je zvláště rozšířen prostředek prevence Kartalin, a to jak ve vědeckých kruzích, tak mezi pacienty. Kartalin byl vyvinut na konci 90. let na bázi bioaktivních látek, jako například dvouzubec, heřmánek, eukalyptový olej, levandule, med a další přírodní zdroje. Složení.

Kartalin je přípravek k vnějšímu užití, vhodný k prevenci lupénky a alergodermatóz (neurodermitis, atopický ekzém, chronický ekzém, keratoderma a alergické ekzémy) s tukovými pomocnými látkami. Kartalin uspěl při klinických testech na Sibiřské státní lékařské universitě, Moskevské zdravotnické akademii postgraduálních studií a mnohých dalších specializovaných dermatologických stacionářích v Rusku i zahraničí, kde získal pozitivní hodnocení jak výzkumníků, tak i pacientů.

Na složení masti a technologii výroby byly vytvořeny takové technické podmínky, které umožnily získat v roce 1999 hygienický posudek a v roce 2000 ruské osvědčení o shodě, který od roku 2002 platí i v zemích EU.